Linda Gotzmannová

Linda Gotzmannová

–  kvantové a energetické posílení –

Reference

S Lindou jsme začali spolupracovat kvůli dceři, která byla před rokem ještě miminko po komplikovaném porodu. Linda je úžasný člověk, hned při prvním setkání jsem věděla, že to je správná cesta! Jednak kvůli účinkům terapie na malou a později i na mě, a taky kvůli laskavosti a klidu, který Linda s sebou na každé terapii přináší. Dokáže se vcítit do potřeb druhých a přizpůsobí tomu terapii. Její radost z našich pokroků je tak opravdová, že to vytváří další radost v rámci našich setkání. S klidným svědomím práci s ní doporučuji!
reference žena
Lucie H.
kraniosakrální biodynamika
Dnes ráno jsem se probudil a po dlouhé době jsem si sedl bez bolesti zad, narovnal jsem se a mohl jsem i pracovat na zahradě. Je to pro mě nový pocit, nemít přes den bolesti hlavy a zvládnout práci, kterou potřebuji.
reference muž
Martin B
kraniosakrální biodynamika
Děkuju! Domů jsem dojela dobře, mám na svědomí jen jednoho vysmátého cyklistu. Ta extáze smíchu a uvolněnost, která se probudila při ošetření, nešla prostě zastavit. Večer to byl teprve začátek, měla jsem potřebu se každého doma pořád dotýkat, muž se začal spontánně smát. Druhý den se synem, návaly proudu pozitivní energie. Nejradši bych na Tvoji terapii poslala i své kamarádky, něco takového ženám dnes moc chybí. A maminkám s malými dětmi nejvíc. Teď už jsem zase zpátky v běžném kolotoči, ale pořád je mi lehčeji a víc se směju. Taky mi zůstal nadhled a optimismus. A ještě jedna důležitá věc mám silné nutkání otevírat dlaně a doširoka roztahovat prsty, kdykoliv cítím nějaký příval energie. Dřív jsem to dělala vždycky obráceně. Zatla jsem pěsti, stáhla ruce k tělu a snažila se to v sobě zadusit. Teď to pouštím prstama ven a je to úžasný, lítá to samo.
reference žena
Lenka K.
kraniosakrální biodynamika
Byl to pro mě zvláštní zážitek, dovolit si prožít při terapii emoce uvolněné z jizvy po porodu. Další dny jsem ještě vnímala dozvuky nepříjemné bolesti, na druhou stranu jsem ale byla plná energie a dobré nálady. Zase koukám na jizvu jiným pohledem. Předtím jsem měla pocity bezmoci, hodně jsem se trápila, že někdo rozhodl porod za nás a že už ho možná nikdy nezažiju. A pokud ano, nebudu vědět, jak by to moje tělo zvládlo. A teď se cítím tak, že moje tělo by to zvládlo. Čas se zkrátka vrátit nedá, ale příště už si to pohlídám a nemám se už vůbec čeho bát. Děkuju!
reference žena
Kateřina S.
kraniosakrální biodynamika
Na kranio-sakrální terapii jsem byla u paní Lindy již dvakrát a pokaždé to byl neuvěřitelný zážitek. Člověk během terapie zcela vypne a v podstatě nemyslí na nic. Je to velmi uvolňující. Měla jsem pocit, jako bych nevážila nic a jen si tak plula. Cítila jsem teplo a příjemnou energii. Po následné konzultaci se mi spojila spousta vnitřních myšlenek s tím, co mi paní Linda popsala. Moc se mi líbilo, že se mě ptala, jestli mám ještě nějaké otázky nebo zda vůbec chci slyšet její zkušenost se mnou. Celkově se jednalo o opravdu nevšední zážitek zcela očišťující mysl a duši, tak tělo. Všem vřele doporučuji.
reference žena
Martina K.
kraniosakrální biodynamika